Dönüşüm Optimizasyonu

Dönüşüm oranı optimizasyonu ile dijital pazarlama stratejilerinizle elde ettiğiniz ögenin potansiyel müşterilere dönüşmesini sağlıyoruz.

BİLGİ ALIN

CRO İle Potansiyel Müşterilerinizi Arttırarak

Maksimum Getiri Elde Edin

Websitenizin dönüşüm oranlarını arttırmasına yardımcı olacak stratejilerinizi belirleyerek aşamalı olarak analitik prosedürleri de dahil ederek gözlemliyoruz. Oluşan veriler neticesinde elde ettiğimiz potansiyel müşteri datalarınızı optimize ederek maksimum dönüşüm oranını elde etmenizi sağlıyoruz.

Bu sayede elde ettiğimiz oranlarla ROAS’ınızı maksimum karlılık seviyesine çekerek rakiplerinizden sıyrılmanızı ve hızlı sonuçlar almanızı sağlıyoruz.

Websitesi Trafik Optimizasyonu

Reklamlarınızla çekmiş olduğunuz potansiyel müşterilerin, oluşturulmamış bir dönüşüm optimizasyonu ile getiri getirmesini beklemeniz yanlış olacaktır. Ziyaretçi eylemlerinin temel nedenlerini ve bunları anlamlandırmayı sağlayabilecek test ve analiz süreçleriyle başarıya ulaşabilirsiniz.

BİLGİ ALIN

Stratejik optimizasyon

İhtiyaçlarınızı belirleyip uyguladığımız dönüşümleri veri odaklı gerçekleştirip, müşterilerinizi dijitalde 360 derece takip ederek dönüşüm başarınızı daha önce mümkün olmadığı kadar arttırabilirsiniz.

BİLGİ ALIN

Data Optimizasyonu

Growth 216 olarak bütün süreçlerin istatiksel yorumu ve elde edilen dataların işlenmesini gerçekleştirerek stratejilerinizin uygulanması konusunda size yardımcı oluyoruz. Bu sayede mümkün olan en az maliyet ile en yüksek hedeflerinizi elde ederek şirketinizin ivme kazanmasına yardımcı oluruz.

BİLGİ ALIN