Dürüstlük İlkesi üzerine kurulmuş bir growth hacking ajansı.

Ajansımız güven, iyi müşteri ilişkileri ve uzun vadeli başarı hedefi üzerine kurulmuştur. Bir growth hacking ajansı olarak bizi diğer dijital reklam ajanslarından ayıran en önemli nokta müşteri sayımızın asla takip edebileceğimizden fazla olmayacağıdır.

Neden Growth216?

 

 

Performans Pazarlaması

Google Ads, Facebook Ads gibi panellere hakim olmak herkesin yapabileceği şeylerdir. Önemli olan bu panellerle neler yapabileceğinizdir. Profesyonel ve veriye dayalı hesap kurulumları ve bilinçli optimizasyon süreçleri ile işletmenize değer katacağımıza inanıyoruz.

SEO 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarında bulunma sanatıdır. Siteniz arama motorlarında belirgin bir şekilde görünmedikçe, potansiyel müşteriler işlerini başka bir yere götürecektir. 

Doğru Kodlar Yazıyoruz

En son teknolojiyi  kullanarak tüm siteleri el ile kodlamak için zaman ayırıyoruz. İster Mac ister PC, iPhone veya iPad kullanın, sitenizin her yere düzgün yüklenmesi gerektiğine inanıyoruz. 

Ölçümlüyoruz

Ziyaretçi takibi, başarımızı ölçmemize ve neyin işe yarayıp neyin yaramadığını görmemize olanak tanır. Aylık raporlar size e-postayla zamanında göndeririz ve bunun için teknolojik otomasyonlar kullanırız.

Zamanında Yapıyoruz!

Zamanın iş dünyasında para olduğunu biliyoruz, bu yüzden (kendimiz ve müşterilerimiz için) gerçekçi son tarihler belirliyor ve onlara bağlı kalıyoruz.